2015

Zapraszamy na kolejną z imprez średniowiecznych. Po bitwie grunwaldzkiej będziemy gościć pod murami Malborka. Na stoisku handlowym i historycznym będą mieli Państwo okazje zdegustować i kupić wyroby z dziczyzny. Wszyscy rycerze wiedzą, że nie ma nic lepszego, niż kiełbasa z dziczyzny ogrzana na miejscu dymem z prawdziwego drewna czy pieczone szynki z dzika z rożna. Serdecznie zapraszamy!

Piknik Country, jak co roku zgromadzi w Mrągowie rzesze fanów kowbojskich strojów, motocykli no i oczywiście muzyki country. Wielbiciele dzikiego zachodu będą w tym roku mieli również okazje zapoznać się z dzikim jadłem. Zakład Mięsny Lenarcik podczas pikniku Country, między 24 a 26 lipca 2015 zaprezentuje gamę swoich wyrobów z dziczyzny. Nie zabraknie również czegoś ciepłego z grilla bądź wędzarni tradycyjnej. Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska!

Jarmark Św. Dominika w Gdańsku to 3 tygodnie, podczas których mamy możliwość obcować z różnymi rzemiosłami oraz podziwiać ich wytwory. W centrum Gdańska, na 41 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawia swój towar około 800 uczestników z Polski oraz całego świata. Wśród kramów znajdziemy wyroby artystów, rzemieślników, antykwariuszy, wyroby sukiennicze i galanteryjne, a także stoiska gastronomiczne oraz produkty regionalne i tradycyjne. W ramach tych ostatnich, Zakład Mięsny Lenarcik zaprezentuje swoją ofertę, w tym gamę wyrobów tradycyjnych – Mazowiecki Dwór oraz linię wyrobów z dziczyzny – Hubertowskie Smaki. Odwiedzający stoisko będą mieli również okazje spróbować ciepłych wyrobów wędzonych na bieżąco przy stoisku. Serdecznie zapraszamy. Jarmark Św. Dominika, Gdańsk, 25 lipca - 16 sierpnia, Podwale Staromiejskie.

Dni Grunwaldu 2015 to jedna z licznych imprez plenerowych w których bierzemy udział w tym roku. Na polach Grunwaldu będziemy gościć już po raz drugi. Naturalnie z dziczyzną, ale również z produktami ze standardowej oferty wybranymi pod „rycerskie” gusta. Serdecznie zapraszamy do naszych kramów w części historycznej jak i handlowej. W części historycznej będziemy się starać jak najwierniej odwzorować historyczną gastronomię, aby nasi goście mogli odkryć nie tylko wspaniały aromat przyrządzanych potraw z dziczyzny, ale i również atmosferę wieków średnich.

Serdecznie zapraszamy na wystawę Smaczna Polska, odbywającą się 24 i 25 stycznia 2015 roku w Warszawskim Centrum Expo XXI. Wydarzenie odbywa się pod hasłem 25-lecia wolności Rzeczypospolitej Polskiej.

Powered by Joomla!