2012

Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców to prestiżowy konkurs, w którym nagradzane są najlepsze firmy zajmujące się handlem, produkcją i usługami w Polsce. Podczas Wielkiej Gali 8 grudnia w warszawskim Hotelu Radisson BLU Sobieski Sławomir Lenarcik odebrał statuetkę Wiktorii dla Zakładu Mięsnego Lenarcik.

17 listopada 2012 Sławomir Lenarcik w imieniu Zakładu Mięsnego Lenarcik miał zaszczyt już po raz drugi odebrać nagrodę "Orzeł Przedsiębiorczości" w konkursie "Mazowiecka Firma Roku".

21 września Zakład Mięsny Lenarcik prezentował swoje produkty na VIII Wystawie Produktów Tradycyjncyh i Ekologicznych - Polskie Smaki organizowanej przez Praską Giełdę Spożywczą.

Po raz kolejny Zakład Mięsny Lenarcik współorganizował Dożynki gminne w Pokrzywnicy.

11 września 2012r. pracownicy Zakładu Mięsnego Lenarcik mieli możliwość podarować bliźniemu ...coś od serca.

Dziesiątki pięknych, zabytkowych samochodów można było podziwiać przed ekspedycją Zakładu Mięsnego Lenarcik w sobotę 21 lipca. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Na strzelnicy w Chotumiu pod Ciechanowiem odbyły się 45 mistrzostwa Polskiego Związku Łowieckiego w strzelaniach myśliwskich. Zakład Mięsny Lenarcik zapewniał pieczyste. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

IV Ogólnopolskie Spotkanie Wielkanocne Rzeźników i Wędliniarzy odbyło się 23 marca w gościnnych murach Wyższej Szkoły Gastronomii i Hotelarstwa w Poznaniu. Zakład Mięsny Lenarcik - Sławomir Lenarcik uczestniczył w Ogólnopolskich Konkursach Wędliniarskch.

Powered by Joomla!