2011

29 października 2011 r. w Hotelu GROMADA w Warszawie przy ul. 17-go Stycznia 32 odbyła się WIELKA GALA "POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ". Na gali właściciel ZM Lenarcik - Sławomir Lenarcik odebrał nagrodę - Mazowiecka Firma Roku.

30 września 2011 roku odbył się jubileusz 50-lecia Hotelu Gromada - „Dom Chłopa”. Hotel promując tradycję polską postanowił uczcić to wydarzenie pieczonym na ruszcie dzikiem oraz jeleniem. Pracownicy ZM Lenarcik zadbali o doznania smakowe gości hotelu jednocześnie promując jego wyroby.

W dniach 12-15 września 2011 delegacja Zakładu Mięsnego Lenarcik gościła pod dachami hal Międzynarodowych Targów Poznańskich - Polagra-Food 2011. Zapraszamy do krótkiej relacji.

W dniu 8 czerwca o godzinie 5:00 (o wschodzie słońca) w Zakładzie Mięsnym LENARCIK pracownicy wraz z dyrekcją oraz wielu przybyłych gości złożyli gratulacje i życzenia właścicielowi zakładu Sławomirowi Lenarcikowi i Wandzie Lenarcik  z okazji 20 lat powstania firmy.

Zapraszamy do obejrzenia relacji foto i video z VII Dni Produktów Tradycyjnych "Polskie Smaki" gdzie stoisko firmowe Zakładu Miesnego LENARCIK było oblężone przez klientów przez dwa dni.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Dniach Produktów Tradycyjnych na Praskiej Giełdzie Spożywczej.

Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik uczestniczył w dniu 8 kwietnia 2011 roku w Konkursie na najładniejszy stół Wielkanocny organizowany przez cech Rzeźników i Wędliniarzy Polskich.

Powered by Joomla!